Blog

Masseter Botoksu / Çene Botoksu

Botoks enjekte edilebilir bir kas gevşeticidir. Kasları geçici olarak felç eden bir nörotoksin olan Botulinum Toxin-A'yı kullanır.

Beyin Sisinden Kurtulmak İçin Neuroup Brainboost Rehabilitasyon programı

Beyin sisinden kurtulmak için Neuroup Brainboost rehabilitasyon programı

Hemikraniya Kontünya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Başın bir tarafında sürekli bir baş ağrısı ile gelen, nadir görülen ancak tedavi edilebilir bir baş ağrısı bozukluğudur.

Migren Sinir Blokajları

Migren, hastaların günlük yaşamlarını etkilemektedir. Hastaların gün içerisinde gerçekleştirmiş olduğu aktivitelerde aynı zamanda kısıtlılık yaratabilen baş ağrısıdır.

Baş Ağrısına Ne İyi Gelir?

Baş ağrıları, bazen stresten kaynaklı olabilir. Bu şiddetli baş ağrıları ile birlikte kişinin günlük hayatı neredeyse tamamen durma noktasına gelebilir.

SİBO, sızdıran bağırsak, başağrısı ve migren

Gastrointestinal hastalıkları olan kişilerde başağrısı sıklığınının daha fazla olduğunun gösterilmesiyle birlikte migren ve mikrobiata ilişkisi araştırılmaya başlanmıştır.

Migren Yeşil Işık Terapisi (Greenlight theraphy)

Bilgisayarın mavi ışığına maruz kalma ile oluşan göz ve uyku problemleri bilinirken başka bir rengin belirli bir yeşil ışık dalga boyu bandında insanlar için faydalı olabileceği ortaya çıktı.

Migren Botoksu ve Yanlışları

Migren botoksu ve yanlışları hakkında insanların birçok konuda hatalı bilgiler edindiği bilinmektedir. Özellikle estetik amaçlı yapılan botoks uygulaması ile migren tedavisinde kullanılan botoks yönte

Baş Ağrısı Merkezi Ankara

Baş ağrısı merkezi Ankara ilindeki kliniğimizde Doç.Dr.Akçay Övünç Özönbaşağrısı tedavisinde 1000’den fazla Migren botoksu ve GON,SON,Sfenopalatinblokajı,deneyimiylehastaya özel oluşturulmuş neuroup t

Migren Botoksu ve Doğrular

Migren, kişilerin sosyal ve iş hayatlarını olumsuz etkileyerek yaşam kalitesini düşürmektedir. Bu nedenle bilim insanları bu rahatsızlığı tedavi etmek amacı ile pek çok yöntem denemiştir.

Gerilim Tipi Baş Ağrısında Bitkisel Tedaviler

Gerilim tipi baş ağrısı  özellikle stres ve psikolojik durumla doğrudan ilişkili,yapılan iş nedeniyle yoğun stres altındaki kişilerde daha sık görülen bir başağrısıtipidir.

Gerilim Tipi Baş Ağrısı Nasıl Geçer

Bu ağrının tedavisini bulmak için ilk olarak hastalığı çok iyi tanımak gerekmektedir.